AKTUÁLNĚ K PRONÁJMU: NOVÉ OBCHODNÍ PLOCHY, PRAHA 9

Zpět na projekty
Typ projektu:
Komerční
Stav:
Dokončeno
Ve fázi:
Stavba zahájena
Lokalita:
Za černým mostem, Praha 14

Ing. Aleš Kilián

Mobil:724915171
Tisk

Podrobné informace

Nabízíme k pronájmu 5 obchodních jednotek od 21 m2 do 423 m2, které jsou ve fázi výstavby v ulici Za Černým mostem / Jordánská, Praha – Hloubětín, par.č. 1295/8 a 1295/1, k.ú. Hloubětín. Obchodní plochy jsou umístěny 5 minut pěšky na stanici metra Rajská zahrada, trasa B.

Na stávající komunikaci ul. Za Černým mostem je dopravně napojen areál prodejny, včetně ploch pro zásobování a dopravu v klidu o kapacitě 29 parkovacích stání. Objekt je koncipován jako přízemní, částečně podsklepená stavba obdélníkového tvaru a plochou střechou. Objekt je doplněn zásobovacím dvorem. Ke každé jednotce bude přiřazen určitý počet venkovních stání. Obchodní jednotky je možné pronajmout samostatně, jako celek, případně je možné obchodní jednotky slučovat.

Vnitřní prostředí stavby bude vycházet z předpokladu vytvoření energeticky úsporné a provozně nenáročné budovy. Vytápění objektu bude zajištěno centrálně společnou kotelnou s kondenzačními kotly s tím, že každá obchodní jednotka bude vybavena samostatným měřením základních médií (voda, elektro, teplo) a uzavíracími armaturami. Ve vybraných obchodních jednotkách bude k dispozici příprava pro nůžkovou plošinu na zásobování. Sociální zařízení bude kompletně vybaveno (sanita, dlažba, obklady), v ostatních prostorách bude na podlaze drátkobeton, ve sníženém přízemí budou příčky zděné, v přízemí ze sádrokartonu. Bližší informace jsme připraveni Vám zodpovědět u nás v naší kanceláři v ulici Dobrovolného 646/2, Praha 9, Černý Most.

Obchodní jednotky k pronájmu:

obchodní jednotka č. I o předpokládané výměře 215 m2

obchodní jednotka č. II o předpokládané výměře 21 m2

obchodní jednotka č. III o předpokládané výměře 175 m2

obchodní jednotka č. IV o předpokládané výměře 423 m2 (312 m2 v 1.NP + 111 m2 v 1.PP)

obchodní jednotka č. IV o předpokládané výměře 153 m2