AREÁL RAJSKÁ ZAHRADA - ČIHADLA II, BYTOVÉ DOMY "B, D", PRAHA 9

Zpět na projekty
Typ projektu:
Byty
Stav:
Aktivní
Ve fázi:
Příprava
Lokalita:
Dobrovolného, Praha 14

Ing. Aleš Kilián

Mobil:724915171
Tisk

Podrobné informace

Jde o 2 bytové domy označené B a D s jedním společným podzemním podlažím. Bytový dům B bude mít 4 nadzemní podlaží s pátým ustupujícím a bytový dům D bude mít tři nadzemní podlaží se čtvrtým ustupujícím. U bytů, které se nacházejí v 1. nadzemním podlaží jsou zatravněné terasy, u bytů v posledním patře jsou terasy. U ostatních bytů jsou balkony. Ke každému bytu patří sklepní kóje nebo sklep a k bytům 3+kk a většině bytům 2+kk jsou třeba dokoupit parkovací stání, vše umístěno v 1. podzemním podlaží domu. 1. podzemní podlaží má jeden společný vjezd a výjezd, kde se též nachází chodby, chodby se schodištěm, technické místnosti, vstupy do výtahů a předávací stanice atd. Velikosti bytů jsou od 1+kk do 3+kk, o celkových podlahových plochách od 33,7 m2 do 77,5 m2. Bytový dům B je již dokončen, předpoklad ukončení bytového domu D je 10/2023 s tím, že dokončením je myšlen den podání žádosti o vydání souhlasu s užíváním stavby.

VELIKOU VÝHODOU tohoto developerského projektu je docházková vzdálenost od stanice metra Rajská zahrada, trasa B (cca 7 minut pěšky) a s tím související výborná dostupnost do centra Prahy prostřednictvím metra, max. 15 minut. Je možné využít i autobusovou dopravu s tím, že stanice autobusu je vzdálena cca 200 metrů od domu. Dále je v místě blízké napojení na městské komunikace a dálnici D11 na Hradec Králové a rychlostní silnice na Mladou Boleslav.

Dům se nachází v docházkové vzdálenosti přírodního parku Klánovice - Čihadla, který je největší přírodní park v Praze s hektary zachovalého lesního porostu. Přírodní park Klánovice - Čihadla má rozlohu 2 222,8 ha. Lesy jsou tradičním vycházkovým místem s hustou sítí cest (včetně turisticky značených stezek a cyklotras), s okružní naučnou stezkou, s dětských hřištěm a řadou odpočívadel. Kromě přírodního parku Klánovice – Čihadla se v blízkosti nachází též Kyjský rybník (koupaliště), cyklotrasy, squash centrum, bowling atd. V nedalekém sousedství se nachází golf resort Black Bridge, kde si buď jako začátečníci nebo pokročilí golfisté můžete užít Vaše volné chvíle.

Nedaleko stanice metra Rajská zahrada je veškerá občanská vybavenost – pošta, nákupní středisko, banky, obchody služeb atd. Pouze o jednu stanici dále metrem (stanice - Černý most) se nachází jedno z největších nákupních center v České republice – Centrum Černý Most vč. velkoprodejen Hornbach, IKEA, Makro, multikina, fitness centrum atd. V nedalekém Hloubětíně se nachází plavecký areál. Blízké napojení na městské komunikace a dálnici D11 na Hradec Králové a rychlostní silnice na Mladou Boleslav.

DispoziceUžitná plochaCelková podlahová plochaTerasaBalkonPředzahrádkaSklep / Sklepní kójePatroCena vč. DPHStatusID
2+kk58,2 m260,9 m2 5,2 m2240,5 m21,7 m21. patro7 898 940 KčRezervaceB1.01.1

PRODANÉ BYTY JIŽ NEJSOU V NABÍDCE. CENY BYTŮ JSOU UVEDENY BEZ PARKOVACÍCH STÁNÍ. K BYTŮM 3+KK A 2+KK JE TŘEBA DOKOUPIT PARKOVACÍ STÁNÍ ZA CENU 395.000,- KČ VČ. DPH UMÍSTĚNÉ V 1. PODZEMNÍM PODLAŽÍ DOMU. Celková podlahová plocha je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Ceny bytových jednotek jsou uvedeny včetně platné DPH.