O nás

Naše společnosti se věnují stavební výrobě, převážně výstavbě a prodeji nových bytů, garážových stání a obchodních ploch se specializací na Prahu 9 a s tím souvisejících činností. V rámci naší developerské výstavby jsme poskytli kvalitní a nové bydlení na Praze 9 stovkám spokojených rodin.

Jsme ambiciózní a dynamicky se rozvíjející tým, který má za sebou několik úspěšných developerských projektů převážně na území Prahy 9. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám byli zárukou úspěšné koupě či pronájmu. Při plánování developerského projektu pečlivě vybíráme místa, kde má stát bytový dům a klademe maximální důraz na kvalitní realizaci, architekturu a urbanismus.

Naší prioritou je spokojený klient a proto se snažíme vycházet maximálně vstříc požadavkům a přáním klienta. Rádi tak našim klientů pomáháme vybudovat bydlení na úrovni, kde se budou cítit jako doma.

Bydlení v klidné části města s občanskou vybaveností a současně v blízkosti stanice metra je naší prioritou a též jednou z nejdůležitějších kritérií pro spokojený a plnohodnotný život.