NOVOSTAVBA 3 BYTOVÝCH DOMŮ, HLOUBĚTÍN

Prodáno A4.5
Zpět na výsledek nabídek
Cena:
4 251 400 Kč
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Za černým mostem, Praha
Dispozice:
2+kk
Plocha:
50,3 m2
Evidenční číslo:
A4.5

Ing. Aleš Kilián

Mobil:724915171
Tisk

Podrobné informace

Prodej nového bytu s označením A4.5 o dispozici 2+kk v developerském projektu "NOVOSTAVBA 3 BYTOVÝCH DOMŮ", Hloubětín. Podlahová plocha bytu je 50,3 m2 (užitná plocha bytu je 48,0 m2) + sklepní kóje o výměře 2,1 m2 + balkón o výměře 5,7 m2. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny, WC a předsíně. Z obývacího pokoje je vstup na balkón. K bytu je třeba dokoupit parkovací stání, které není v ceně bytu. Parkovací stání je umístěné v 1. podzemním podlaží domu.

VELIKOU VÝHODOU tohoto developerského projektu je docházková vzdálenost od stanice metra Rajská zahrada, trasa B (cca 5 minut pěšky) a s tím související výborná dostupnost do centra Prahy prostřednictvím metra, max. 15 minut. Je možné využít i autobusovou dopravu s tím, že stanice autobusu je vzdálena cca 100 metrů od domu. Dále je v místě blízké napojení na městské komunikace a dálnici D11 na Hradec Králové a rychlostní silnice na Mladou Boleslav.

Nedaleko stanice metra Rajská zahrada je veškerá občanská vybavenost – pošta, nákupní středisko, banky, obchody služeb atd. Pouze o jednu stanici dále metrem (stanice - Černý most) se nachází jedno z největších nákupních center v České republice – Centrum Černý Most vč. velkoprodejen Hornbach, IKEA, Makro, multikina, fitness centrum atd. V nedalekém Hloubětíně se nachází plavecký areál. Blízké napojení na městské komunikace a dálnici D11 na Hradec Králové a rychlostní silnice na Mladou Boleslav.

Dům se nachází v docházkové vzdálenosti přírodního parku Klánovice - Čihadla, který je největší přírodní park v Praze s hektary zachovalého lesního porostu. Přírodní park Klánovice - Čihadla má rozlohu 2 222,8 ha. Lesy jsou tradičním vycházkovým místem s hustou sítí cest (včetně turisticky značených stezek a cyklotras), s okružní naučnou stezkou, s dětských hřištěm a řadou odpočívadel. Kromě přírodního parku Klánovice – Čihadla se v blízkosti nachází též Kyjský rybník (koupaliště), cyklotrasy, squash centrum, bowling atd. V nedalekém sousedství se nachází golf resort Black Bridge, kde si buď jako začátečníci nebo pokročilí golfisté můžete užít Vaše volné chvíle.

Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Podlahová plocha:
50,3 m2
Užitná plocha:
48 m2
Patro:
4. patro
Konstrukce budovy:
Smíšená
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Novostavba
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Parkování:
Garážové stání
Výtah:
Ano
Balkón:
Ano
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ano
 

photo_2photo_3photo_4photo_5